koszyk
mapa strony
logowanie
O firmie

Firma Pollo Przemysław Cesarski z siedzibą w Szczecinie, jest dystrybutorem modułowych systemów zabudowy pomieszczeń, mebli warsztatowych i przemysłowych.


Systemy przechowywania do domu i garażu zostały opracowane w sposób umożliwiający łatwe zaprojektowanie, szybki montaż i wygodne użytkowanie. Dzięki produktom Pollo znajdziesz odpowiednie rozwiązanie do przechowywania w domu, magazynie lub garażu. Półki, wsporniki, kosze, wieszaki, stelaże, stoły pomogą znaleźć odpowiednie miejsce dla odzieży, narzędzi, sprzętu hobbystycznego i innych ważnych dla Ciebie przedmiotów.

Wszystkie nasze produkty, dzięki ich modułowej konstrukcji, można ze sobą łączyć, konfigurować i wykorzystać do stworzenia zindywidualizowanego pakietu do przechowywania, który będzie pasował do Twojej przestrzeni. Nasze produkty są trwałe w użytkowaniu oraz oferują zindywidualizowany system przechowywania tylko dla Twojego domu.

Wysokiej jakości meble warsztatowe i przemysłowe, są zaprojektowany w sposób umożliwiający wieloletnie, intensywne użytkowanie. Modułowa konstrukcja i najszersza, na rynku, oferta akcesoriów, umożliwia tworzenie spersonalizowanych, ergonomicznych i elastycznych stanowisk roboczych zapewniających bezpieczeństwo, łatwość użytkowania i motywację w pracy. Dobrze funkcjonujące stanowisko robocze stwarza warunki do eliminacji błędów i efektywnej pracy, co z kolei poprawia wydajność i atmosferę w pracy.

Nasze meble warsztatowe, znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach działalność; od przemysłu elektronicznego i przemysłu ciężkiego po centra logistyczne, usługi publiczne, instytucje edukacyjne i różnego rodzaju warsztaty.

« powrót